اتحادیه کشوری کسب ‌وکارهای مجازی، طرحی برای فروش آنلاین کسب و کارهای محلی در استان‌های سراسر کشور و تشویق مردم به خرید اینترنتی آغاز می‌کند.

اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی در نظر دارد برای حمایت از کسب‌وکارهای فعال در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات و فروش آنلاین و پشتیبانی از کسب‌وکارها و اصناف در استان‌های سراسر کشور و همچنین تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی، طرح «هفته‌های خرید اینترنتی» را آغاز کند. این طرح از ابتدای اسفندماه به ‌مدت یک سال شروع به کار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری کسب‌ وکارهای مجازی، در رویداد هفته‌های خرید اینترنتی، فرصت و بستری فراهم می‌شود که مردم در تمام کشور بتوانند سرویس‌های اینترنتی را در حوزه‌های مختلف تجربه کنند و کسب‌وکارهای محلی و مجازی در استان‌ها هم خدمات خود را در خدمت مخاطبان وسیع‌تر و متنوع‌تر قرار بدهند.

هدف از برگزاری این طرح، حمایت از کسب‌وکارها و اصناف محلی هر استان، حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده در کرونا، ترویج فرهنگ خرید اینترنتی در تمام بخش‌های کشور، دسترسی کسب‌وکارهای محلی به بازاری به وسعت ایران، تأکید بر تمرکز زدایی از سرویس‌های اینترنتی، قطع زنجیره‌ی ویروس کرونا و محدود نماندن به پایتخت عنوان شده است.

بر این اساس، هر هفته یکی از استان‌های ایران میزبان تمامی کسب‌وکارهای مشارکت‌کننده در رویداد خواهد بود. جشنواره از استان کرمان آغاز خواهد شد. سال گذشته هم بازارگاه آنلاین ایران با همکاری اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی و وزارت ارتباطات برگزار شد.
منبع : Digiato

  • امید نجاریان
  • بهمن 20, 1399
  • 188 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...