ایرانسل فردا در بوستان آب‌و‌آتش تهران سایت 5G را برای استفاده‌ی عمومی راه‌اندازی می‌کند. هدف بعدی ایرانسل، تأسیس سایت 5G در مشهد و کیش و شیراز در اسفندماه است.

معاون فنی ایرانسل امروز در نمايشگاه اينترنت اشياء اعلام کرد فردا در محل بوستان آب‌و‌آتش چهارمین سایت 5G ایرانسل رونمایی می‌شود. به‌گزارش زومیت، این سایت برای استفاده‌ی عمومی از اینترنت نسل پنجم ارتباطات در‌دسترس شهروندان تهرانی قرار دارد. درواقع، استفاده از اینترنت 5G ایرانسل برای دارندگان گوشی تلفن‌همراه‌با قابلیت پشتیبانی 5G از فردا در بوستان آب‌و‌آتش آزاد است.

اول مرداد سال جاری، ایرانسل به‌عنوان اولین اپراتور نخستین سایت 5G ایران را در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تهران راه‌اندازی کند. کمی بعد، سایت‌های بعدی ایرانسل در ساختمان اصلی شرکت ایرانسل و مرکز تحقیقات مخابرات و در دانشگاه تربیت‌مدرس راه‌اندازی شدند که بیشتر جنبه‌ی تحقیقاتی داشتند.

ایرانسل امروز به زومیت گفت سایت چهارم این شرکت فردا، ۲۸ بهمن، در نمايشگاه اينترنت اشياء واقع در نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و ازطریق ارتباط زنده‌ی ویدئویی با بوستان آب‌و‌آتش افتتاح می‌شود.

وزیر ارتباطات هم در توییتی، از افتتاح این سایت با حضور خود در نمایشگاه فردا خبر داده است. تا پیش از پایان سال، ایرانسل قرار است سایت‌های 5G را در مشهد و کیش و شیراز نیز راه‌اندازی کند.

منبع : Zoomit

  • امید نجاریان
  • بهمن 28, 1399
  • 141 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...